Neff Секојдневно Хедер Beanie Шапка за Мажи и Жени

Neff Секојдневно Хедер Beanie Шапка за Мажи и Жени

DEN 394.80

Достапност

Нашите повеќето популарни и познати производи се нашите Neff beanies, од ребрести да се свитка да slouchy beanies - Neff го прави совршен beanie за мажите и жените.Neff е познат за нашите често се чудат, whimsical и забава дизајн за маици, резервоар блузи, јакни, beanies и headwear, часовници, очила за сонце, ранци и повеќе.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 100% Акрил.Може да се носи укината или директно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Дали вашиот одбор патувања на тротоарот, снег, или вода, ќе се гарантира да се најде кул, забава, мода напред облека и додатоци за да одговара на вашите потреби.Ребрести поврзана хедер beanie шапка кој Neff логото печ.Нашата мека и пријатна beanies се удобно, стилски и забавно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Neff создава забава, интересни и уникатни дизајни секој ден и продолжува да расте, престојуваат на пулсот на младите на културата додека живеел со химната "Засекогаш Забава.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Достапна во над 20 бои.Без крзно.Достапни во широк асортиман на бои.Рака мие за најдобри резултати.Користење на високо квалитетни материјали, Neff облека и додатоци се направени за секојдневна употреба.Ние знаеме стил е важно за нашите клиенти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Супер меки и slouchy.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа