2 Парчиња Женска Зимска Симпатична Поврзана Beanie Шапка на Екранот на Допир, Ракавици Поставите Девојки Врзани Топло Черепот Капа со Faux Крзно Пом

2 Парчиња Женска Зимска Симпатична Поврзана Beanie Шапка на Екранот на Допир, Ракавици Поставите Девојки Врзани

DEN 407.76

Достапност

Симпатична Поврзана Beanie Шапка со Faux Крзно Пом : зимски ски шапка е опремен со вештачки кадифен пом, кој изгледа поставен и симпатична.Ракавици : 8.Зима плетени beanie е направена од акрилик на платно, а врвот на капа да има отстранлив вештачки кадифен пом, што е супер меки и кожа-пријателски.Носење ракавици може да ги задржи вашите раце топли во есен и зима.Плетени ракавици се изработени од памук помеша ткаенина.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Екран на допир за Плетени Ракавици Дизајн : женска зимска плетени ракавици целосно да се грижи за вашите раце, топло и флексибилни.Подароци за фестивалот,роденден, денот на мајката, итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.72 инчи во ширина.На пом може да биде цврсто фиксиран во место кога ќе го носат, и тоа може да се одделат и симната како ви се допаѓа; крзно имитира кадифен пом Дизајниран во класичен бои, тоа се совпаѓа и со капи од различни бои, која е многу погодна за младите модни трендови.Таа е погодна за различни прилики и семејни празници, како ноќта на Вештерките, Божиќ, и Благодарност.Еластична затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.46 инчи во должина и 4.Микрофибер проводници материјал е пораби помеѓу палецот, индекс прст и средниот прст, што е погодно за вас да работат на екран на допир, а носи ракавици, и работата на паметни телефони, таблети и сл.Тоа е едноставен и практичен.Додека ужива на допир уредот во студени временски услови, раката топлина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа