ZJchao Отскокнување Тренер, Вертикален Скок Тренер, Нога Сила и Агилност Обука Рака за Агилност, Сила Speeded Фитнес Кошарка, Одбојка на Фудбалот(Розева)

ZJchao Отскокнување Тренер, Вертикален Скок Тренер, Нога Сила и Агилност Обука Рака за Агилност, Сила Speeded

DEN 8668.56

Достапност

Naturaled латекс материјал, подобра еластичност, не-токсични, без мирис, сигурна и безбедна.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Отскокнување Тренер Материјал : Латекс Факултативна Боја : Розова боја, Црна, Жолта Употреба Сценарија : Работи спорт, фитнес опрема, снимање спорт, нога кошница спорт, спортски велосипедизам, спортски трендови, други топката спорт, фитнес тело, танц спортски Пакет Листа : 1 x Половината Рака 2 x Еластична Лента 2 x Глуждот Рака.Производот содржи еден појас, две еластична јажиња, и 2 гола feets.ШИРОКО се КОРИСТИ : Многу погодна за фитнес, телото зграда, губење на тежината, на отпор обука, сила за обука, постпартален обновување, повреда рехабилитација, итн.Играат многу активна улога во кошарка и одбојка обука скокање спортски потребите за обука.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од Природен латекс материјал, подобра еластичност, не-токсични, без мирис, сигурна и безбедна. Погоден за Пилатес, јога, грбот и стомакот обука, бременост гимнастика или стотици ниско влијание на спортот. Тоа исто така може да се користи и како канцеларија алатка за подобрување на вашиот држење на телото и да се намали болката во грбот.ФУНКЦИЈА : се Користи за вертикален скок и нога speeded обука во кошарка, одбојка, тенис и други обуки и скокање спорт.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа