HUIHUIBAO 100 Парчиња 10мм Сребро Позлатен Сплит Прстени Мазна Круг Работ Копче Синџир Прстени Двојно Циклуси Скок Прстени за Накит, Ракотворби Изработка на Ветар Chimes и Cos

HUIHUIBAO 100 Парчиња 10мм Сребро Позлатен Сплит Прстени Мазна Круг Работ Копче Синџир Прстени Двојно Циклуси

DEN 134.16

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : Овие мали клучните прстени се изработени од железо, сребро позлатен.КОЛИЧИНА : Потполно 100 парчиња сплит прстени, доволно за накит прави со користење и на други цели.ГОЛЕМИНА : надворешниот дијаметар на сплит прстени е 10мм, може целосно да ги задоволи вашите различни DIY потреби.ДВОЈНО ЦИКЛУСИ ДИЗАЈН : Со добра обновување, овие двојно циклуси клучните прстени се лесно да се отвори и да го прикачите копчињата на.ШИРОКА ПРИМЕНА : Со овие мали сплит прстени, одлична за организирање на вашиот дом копчиња, автомобил копчиња, висат картички, што уметности и занаети проект и така натаму.Карактеристики : Материјал : Железо Боја : Сребро Количина : 100 Парчиња Пакет се вклучени : 100 х Двојно циклуси сплит прстени Забелешка : Мали делови, ве молиме да ги задржи подалеку од детето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа