Почетник Скокаат Јаже за Возрасни - Фитнес Кардио Тренинг - Долги Рачки / Удобно Пена Зафат / Простувањето ПВЦ Кабелот

Почетник Скокаат Јаже за Возрасни - Фитнес Кардио Тренинг - Долги Рачки / Удобно Пена Зафат / Простувањето

DEN 167.76

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Погодна за возрасни и деца.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние сме исто така среќни да помогнеме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние?ќе им даде на задоволување на решение. [Непречено и Брзо] : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други фитнес јажиња, тоа обезбедува стабилна и опуштено ротација, како што е нашата јаже скокнеш може да носи тежок товар, кој го носи вашата совршена вежба на јаже скокнеш, исто така, обезбедува најдобра флуентност за елитен фитнес професионалци. [Спорт Фитнес] : нашата вежба јаже скокнеш може да влијае на вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, со истовремено подобрување на мускулна напнатост на целото тело. [Прилагодлива Должина] : Тоа може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. [Максимална Удобност] : салата јаже скокнеш изградени со мала тежина ергономски , така што можете да може да преземе целосна предност за тоа остварување.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. [Преносни и Лесно да се Носат] : Можете лесно може да го носи скок јажиња за соодветност со вас.Печати на враќање превозот етикета.Одличен избор за бокс, крстот обука.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Го стави во џебот и скокаат јаже за тренингот со тоа кога е потребно тоа?с дека се задоволни.Печати на враќање превозот етикета.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа