НИ Игри BSN Спортски Кинески Скокаат Јаже Поставено

НИ Игри BSN Спортски Кинески Скокаат Јаже Поставено

DEN 1289.76

Достапност

Двајца играчи се одржи на јаже, како на скокач ќе го следат секој предизвик.Промовира координација, издржливост и флексибилност кај децата.Може да се игра и во затворени простории и на отворено.Вклучува осум 8 ft.јажиња, два 16 ft.јажиња и ДВД со 11 игри.Виолетова и жолта јажиња додадете забава бои на било игралиште или салата класа.Многу популарна игра одигра во светот.Предизвикувачка игра помага да се изгради координација, издржливост и агилност.Сет вклучува 8 еден јамка 8'L јажиња, 2 двокреветни-јамка 16'L јажиња и ДВД иам 11 забавно и лесно игри.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа