Cattlemen е Chipotle BBQ Сос, 1 gal

Cattlemen е Chipotle BBQ Сос, 1 gal

DEN 378.24

Достапност

Храбар и smoky, Cattlemen е Chipotle BBQ Сос носи карактеристичен вкус на скара со мешавина на возраст од cayenne и земјата chipotle пиперки, природни hickory чад, вистински шеќер и домати паста.Кошер, вегетаријански, глутен-слободни и млечни-слободни и не содржи скроб, спојници или карамел боја, јајца, риба, кикирики, дрво, јатчесто овошје или соја.Изградена исклучиво за храна услуга, Cattlemen е обезбедува дебели домати паста за подобра покриеност и се држат и нема скроб и спојници за да се спречи горење.Нашите 1-галон jug е extendible до 20% за додаде профитот и се заштедува на време и труд во текот подготвува од нула.Додавање на етничка талент за традиционалните скара цена и повеќе со Cattlemen е Chipotle BBQ Сос за СКАРА ракчиња, влечат свинско и chipotle enchiladas.Вкус Име : Chipotle.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа