Huoutspor 100pcs Риболов Тегови Sinker комплет, 5 Големина Сплит Шут Риболов Тегови, Мал Круг Отстранлив Јајце Sinkers Риболовен Прибор Опрема за Пластична Кутија Пакет

Huoutspor 100pcs Риболов Тегови Sinker комплет, 5 Големина Сплит Шут Риболов Тегови, Мал Круг Отстранлив Јајце

DEN 215.76

Достапност

5 Големина Отстранлив Риболов Тегови со Поделени Отворање Куршум Тегови за Риболов, вкупно 100 компјутери во пластична кутија. 0.5 g 20pcs; 0.8 g 20pcs; 1g 20pcs; 1.5 g 20pcs; 2g 20pcs.Сплит шут тегови, што може да се исцеди на линија со помош на вашиот клешти.Користете plier да се притисне на sinker тежина да се направи линија се цврсто се држат.Duckbill дизајн, лесно да ја отворите директно од страна на рака, лесно да се отстрани.Одлично за менување на ситуации со тоа што дозволува да се прилагодат со додавање и отстранување на тегови, брзо Може да поврзете различни риболов куки за да се исполнат риболов пријатели риболов во било води.Направени од високо-квалитет на води, тежината е повеќе рафинирано.Постојат многу различни тежини за вас да се избере.Сплит шут тегови е во насока на ситуации каде струи или правец се релативно силна.Постојат многу различни начини да притиснете доведе sinker во различни позиции на риболов линија.Игра улога на стабилизирачки мамка.Huoutspor 100pcs Риболов Тегови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа