FCFKUK Риболов Sinkers Тегови Црв Риболов Sinker Тежина Куршум Доведе Sinkers Риболов Carambola Форма Риболов Sinker

FCFKUK Риболов Sinkers Тегови Црв Риболов Sinker Тежина Куршум Доведе Sinkers Риболов Carambola Форма Риболов

DEN 95.76

Достапност

тоа вклучува ,50pcs 0.17 оз carambola форма риболов sinker тегови.Пирамидата доведе sinkers тежина се направени од чисто electrolytic доведе и има висока густина,убав изглед.Единствена рационализација дизајн го намалува отпорот падне во вода.Овие црв риболов sinker тежина може да ви помогне да добиете риболов мами надолу до обилен риба област.Риболов тегови еднаш надолу кон дното на водата, тие ќе застанете, идеален за матен bottoms, брза струи и тешки услови.Нашите стреми задоволството на клиентите, Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку сервисот е-маил и ние ќе бидеме многу среќни да ги реши вашите проблеми.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа