Caulk Млазницата, Коноп Совет Униформа Пополнување Женски Тема Дизајн Тесни Залак за Силиконски Пломби Коноп

Caulk Млазницата, Коноп Совет Униформа Пополнување Женски Тема Дизајн Тесни Залак за Силиконски Пломби Коноп

DEN 330.96

Достапност

Вклучува 30 коноп млазници за долго време се користи.Женски тема дизајн за подобро залак без паѓа надвор.Погоден за силиконски пломби коноп пиштол.Вшмукување глава дизајн за повеќе униформа пополнување, повеќе материјали.Направени од високо квалитетни пластични, и издржливи.Функција : 1. Направени од високо квалитетни пластични, и издржливи.2. Женски тема дизајн за подобро залак без паѓа надвор.3. Вшмукување глава дизајн за повеќе униформа пополнување, повеќе материјали.4. Погоден за силиконски пломби коноп пиштол.5. Вклучува 30 коноп млазници за долго време се користи.Спецификација : Предмет Тип : Caulk Nozzle Material : Plastic Length : 105mm / 4.13 in Inner Дијаметар : 15mm / 0.59 во Пакет Листата : 30 x Caulk Млазницата.


Параметрите на стоката

Item Type:
Caulk Nozzle
Material:
Plastic
Length:
105mm / 4.13in
Inner Diameter:
15mm / 0.59in
Package List:
30 x Caulk Nozzle :

Подобро ви се допаѓа