Loctite 59630 Superflex Црвено Висока Темп РТВ, Силикони Лепило Пломби 1/EA

Loctite 59630 Superflex Црвено Висока Темп РТВ, Силикони Лепило Пломби 1/EA

DEN 239.76

Достапност

Прави дихтунзи кои се спротивстави на температури до 600 F наизменична.Отпорен на стареење, времето, и термички велосипедизам без намалување, напукнување, или стврднување.Прави дихтунзи кои се спротивстави на температури до 600 F наизменична.Отпорен на стареење, времето, и термички велосипедизам без намалување, напукнување, или стврднување.Пакет : 1/EA.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа