GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Црвен Лав на Sixnet RAM меморија 9000 Omnidirectional Разновидност/Помошен Затворен ±45° Поларизација

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Црвен Лав на Sixnet RAM меморија

DEN 1185.60

Достапност

Ова Giga MIMO-5 G™ сет ќе се поврзете директно до Црвен Лав на Sixnet RAM меморија 9000 (собрание е потребно).На Giga MIMO-5 G™ од Wir Eng® е вистински 5 G антена, бидејќи тоа ги опфаќа сите 5 G мобилната бендови меѓу 450 MHz и 6 GHz.Оваа Giga MIMO-5 G™ систем е направен за Црвен Лав на Sixnet RAM меморија 9000 (SKU NA-RDL-RAM9000-GM5 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) апликации.2 инчи и тежи 18.На Giga MIMO-5 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранција период.На Giga MIMO-5 G™ има своја елементи затворен и запечатен да ги заштити своите перформанси дури и во груби средини, и има практично omnidirectional зрачење шема.На Giga MIMO-5 G™ оперативен фреквентен опсег е 450-6000 MHz со врв добивка од (варира) d Bi*, хоризонтална отворот на 360° и вертикална решетка на 60°.На Giga MIMO-5 G™ сега карактеристики 24 K злато позлатен конектори и нерѓосувачки челик месеци и назад штитови, за уште повисоки перформанси и сила, и ги поддржува сите мобилни/дата превозници во светот.На Giga MIMO-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикасност combiners.Оваа Giga MIMO-5 G™ сет ќе се поврзете директно до Црвен Лав на Sixnet RAM меморија 9000, земајќи целосно искористување на својата напредни MIMO функција (±45° polarizations како на MIMO стандарди) и е особено погодна за морската средина. *Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот/внатрешни уред антена за да се правилно инсталирани Giga MIMO-5 G™ наоѓа значително повисока од Црвен Лав на Sixnet RAM меморија 9000 локација.На Giga MIMO-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикасност combiners, кој ултра-линеарен одговор на сите фреквенции, за поддршка на сите мобилни/дата превозници во светот, дури и за претстојните 5 G стандард!На Giga MIMO-5 G™ сега карактеристики 24 K злато позлатен конектори и нерѓосувачки челик месеци и назад штитови, за уште повисоки перформанси и сила, со невиден 450 MHz до 6000 MHz (0.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа