TEHAUX Празни Окупирана Знак Отворена Врата Индикатор Знаци Не Нула Лизгачот Вратата Индикатор Знаци за Дом/Канцеларија

TEHAUX Празни Окупирана Знак Отворена Врата Индикатор Знаци Не Нула Лизгачот Вратата Индикатор Знаци за Дом/Канцеларија

DEN 365.76

Достапност

[Погодно] : Празни Окупирана Знак, не ви треба специјален алат или дупчење за да го инсталирате. [Совршен] : Office Индикатор, совршен за канцеларии, трговски центри, сали за состаноци, административни канцеларии. [Clear reminder] : Канцеларија за Приватност Знак, силна позадина во боја со бели букви потсетува луѓето. [Практична] : Приватност Знак, лесен за употреба, едноставно и брзо да ја заштитите вашата приватност. [Висок квалитет] : Приватност Вратата Знак е направен од високо - квалитетен материјал, трајни производи за статистика користење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа