Neleus Мажите е Лесен Тренингот Спортски Панталони со Џебови

Neleus Мажите е Лесен Тренингот Спортски Панталони со Џебови

DEN 383.04

Достапност

7" inseam; Школка : 100% Полиестер Mesh Ткаенини; Краток Надеж : 100% Полиестер.Mesh обвивка.Еластична затворање.Проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Neleus 7" Атлетските Перформанси Шорцеви, Mesh ткаенини се осигура ќе добие екстра вентилација; Влага wicking ткаенина која помага за ослободување на влага оддалеченост од телото.Ткаенина е, исто така, брзо сушење.Џебовите на страна цвест обезбеди лесен за складирање и еластична корселе со прилагодливи внатрешни drawstring.Нашиот мирис отпорни на лагер е лабораторија тестирани на максимална сила за редовни и повторете ја користите.Погоден за сите сезони (обука, бејзбол, кошарка, фудбал, Американски фудбал,Клеча, тежина обука, циклус, јога) или сите-ден се носат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа