Nhlzj XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка Зголемување Суета Огледало Сокриени Инсталирате Суета Огледало 360 Слободни Ротација Продолжи Рака (Боја : #4)

Nhlzj XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка Зголемување Суета Огледало Сокриени Инсталирате Суета Огледало

DEN 6963.84

Достапност

Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.-Две опции:Со Дупчење ( со Завртки ) или Без Дупчење ( Ноктите за слободни лепак )(не обезбеди : ноктите за слободни лепак)пакет Вклучуваат : 1x ѕид монтирани Осветлени Огледало со завртката за полнење★ Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.▲Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок квалитет направи од месинг рамка и кристално silvered стакло. Висок квалитет на протезата, високо-квалитетни заградата база, полиран површински третман, трајни, и elegant Specifications : -Боја : Сокриени plug-Огледало со дијаметар : 8 инчи(20cm)-двострано Огледало : 3 X увеличително-На рака може да биде продолжен до 12 инчи (30cm).Има отсјај-бесплатно, сенка-бесплатно, и кристално јасна цел за повеќе цели, како што направи-up прозорци, врати гледање, бричење, tweezing, ставање во контакт леќи и слично.5-инчен проширување лесно може да се пресели околу, додека се уште не се цврсти доволно да се одржи за чудни агли. ▲Гаранција : Нашата бања огледало сите потврди 100% проверка пред постигнување на вашата страна.360° слободни ротација, независен и интегриран ротирачки дизајн, покажува убави детали од сите angles4.3 пати + огледало, огледало, не се мртви краеви, нема нарушување, доволно јасно, убава шминка details3. ▲Ѕид огледало со 13. ▲Двострани кружни огледало има 8 инчен дијаметар и карактеристики мазна 360-степен вртливата дизајн кој бидете флексибилни лица се прилагоди било кој агол за гледање.-Материјал : Метал-Вртливата Агол : 360 степени-со можност да биде продолжен за бричење огледало-Моќ : Сокриени plug-Месеци до Ѕид : Yes-Двојно Двострано : Yes-Применливи подароци : жените-Користење на опсегот : Погоден за секојдневна дома, бања спалната соба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа