Тетка Подароци од Внука-Омилена Тетка Подароци,Омилена Тетка Подароци-Огледало Шминка се Зголеми Злато

Тетка Подароци од Внука-Омилена Тетка Подароци,Омилена Тетка Подароци-Огледало Шминка се Зголеми Злато

DEN 287.76

Достапност

Изгравирани ЗборовиМојата Омилена Тетка,јас те сакам!Само една тетка дава прегратки како мајка.Чува тајни како сестра.И акции љубов како пријател. НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИТоа е голем дар за Тетка Роденден, денот на Благодарноста,Божиќ, Празник.Покаже колку ти е љубовта на нејзиниот со малку дар што таа дефинитивно ќе љубов на нејзиниот посебен ден. ВИСОКИОТ КВАЛИТЕТ–Ова патување огледало е направен од високо-одделение еколошки полирање материјал.Тоа е професионален квалитет шминка огледало. 2.6" дијаметар, 0.45" дебела.Тоа дојде убаво спакуван во деликатна подарок кутија. ПОДАРОК ИДЕИ, Ние creatives новина патување ретровизори со класичен изреки кои го прават класичните подароци за жени, мајка ми,мајка во законот,сестра во законот,ќерка, сестра, баба, тетка, сопруга, пријателка, LDR Љубовници, учител, свој колега, претпоставен, девојки, пензионер,медицинска сестра и сл.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа