ZOEVA Карамел Melange Нагласи Лице Палета - Прав Лице Highlighter Шминка, Додворувања за Сите Тонови на Кожата, Високо Пигментирани Трепет, Мирис-Бесплатно, Paraben-Free

ZOEVA Карамел Melange Нагласи Лице Палета - Прав Лице Highlighter Шминка, Додворувања за Сите Тонови на Кожата,

DEN 357.12

Достапност

DELICIOUSLY СВЕТЕЊЕ : Откријат прва екстензии за да ZOEVA е најпродавани Карамел Melange Сенки Палета : На Карамел Melange Нагласи (Лице Палета).Спарување совршено со оригиналот, на прекрасен лице палета flatters секој тонот на кожата.РАДИЈАЛНИТЕ СЈАЈ : На ZOEVA Карамел Melange Нагласи Лице Палета вклучува нијанси кои работат во хармонија за да се создаде и да се изгради светли димензија, додадете pop на боја на образите и го осветлуваат карактеристики како никогаш порано.Сенка Имиња : Сè е Обложени, Дегустација Искуство.ШМИНКА СОВЕТ : Пар со ZOEVA 127 Luxe Чиста Образ Четка за беспрекорна апликација.Се применуваат вашиот омилен истакнување сенка како сенки, користејќи ZOEVA 228 Luxe Браздата Четка.ПАКУВАЊЕ & СОДРЖИНА : 1 истакнување палета со 2 истакнување нијанси.Формулирање на eyeshadows е 100% се бесплатно на parabens и парфеми.Произведени во Германија.ИНСПИРАТИВНА УБАВИНА - ОД СРЦЕ : ZOEVA е убавината бренд посветена на јакнење на жените и слави нивните автентични, индивидуални убавина.Нашата инспирација потекнува од поддршка на жените кои сакаат да ја надминат личен подвиг и да формираат сестринството на жените помагање на жените.Ние резервни no трошок во изработката на нашата четки и формули за да се создаде луксузен искуство кое е прифатлива—на indulgent искуство, што им овозможува на нашите клиенти да ја каже сопствената приказна, убаво.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа