YML Шише за Вода/за Пиење Цевка за Мали Животни

YML Шише за Вода/за Пиење Цевка за Мали Животни

DEN 280.80

Достапност

Тоа е лесно да се користи само во прилог на редовните шишиња со вода.Тоа се вклопи во поголемиот дел од пластични шишиња и лесно да се соберат.Тоа има нерѓосувачки челик штекер.Земја На Потекло : Малезија.На pc20 е прилог што се врти редовни шишиња со вода во шишиња за пиење за мали животни.Тоа се вклопи во поголемиот дел од пластични шишиња и лесно да се соберат.Тоа е погоден за кафези и надворешна употреба.Тоа има нерѓосувачки челик штекер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Kaytee Јасно Шише За Вода
  • Новак

Kaytee Јасно Шише За Вода

DEN 136.56

Капе отпорни sipper цевка со јасно пластика шише овозможува лесно поглед на нивото на водата.Вклучува прол