MinLia 360 степени Алуминиум Легура Carabiner Шетач Куки Куки Клипови Количка Организатор Бебе-Торба Шетач Кука Pram Кука(2 ПАРЧИЊА,Кафе)

MinLia 360 степени Алуминиум Легура Carabiner Шетач Куки Куки Клипови Количка Организатор Бебе-Торба Шетач

DEN 263.76

Достапност

На шетач кука е лесен, лесен за носење, и може да биде ставен во џеб или торба за да го користите секогаш кога ви треба дополнителна помош.Нека овие мулти-функционални шетач куки носат шопинг кеси, чанти, пелена кеси, па дури и палта, за ослободување на вашите раце.Погоден за сите типови на колички, колички, колички, шопинг коли, автомобил потпирачи за глава, велосипеди и инвалидски колички.Големина : околу 16*3.1 CM.Пакетот Вклучува : 1/2 парчиња Шетач Куки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа