Вистински 0.035 Кт. SI Јасност G-H Боја Дијамант Круг уроци Синџир Нараквица во Цврста 14K Жолто Злато Хривнија рачно изработени Минималистички Накит деверуша подарок

Вистински 0.035 Кт. SI Јасност G-H Боја Дијамант Круг уроци Синџир Нараквица во Цврста 14K Жолто Злато Хривнија

DEN 5160.00

Достапност

Предмети Код : ESPE-1255 Дијамант : 100% Вистински Дијамант Дијамантски Wt : 0.04 кт Дијамант Боја : G-H Дијамант Јасност : S2-SI1 Дијаманти Намалување на : Брилијантен да се Намали (Одлични Сечење) Метал : 14 K Солидна Злато (18 K исто така достапни - Дополнителни давачки може да се применат) Злато wt : 14 K Солидна злато со печат Повеќе опција во златна боја : Розово злато, жолто злато, Бело злато Димензии : : - 6.5 - 7 - 7.5 инчи прилагодливи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа