ARRMA AR330016 Завртка Зглоб Pin 2.5x32.3мм (2)

ARRMA AR330016 Завртка Зглоб Pin 2.5x32.3мм (2)

DEN 1312.80

Достапност

Овие се 2.5 x 29.5 mm Завртка Зглоб Иглички од Arrma.Карактеристики : Челичната конструкција се Користат за Arrma Raider, Гнев, ADX-10, Вител, Гранит и Бес да се одржи на надворешниот дел на задната суспензија оружје во место.Вклучува : Две 2.5 x 29.5 mm Завртка Зглоб Иглички.Дел број(s) вклучени (во фабрика за пакување) : AR330016. Овие високо-квалитетни Завртка Зглоб Иглички се произведени од супер-тешка материјал за да се обезбеди долга-трајни резултати во вашиот ARRMA возило.Карактеристики : Цел наменета темата-крај додава fitment безбедност Вклучува : 2 x Завртка Зглоб Иглички по пакет Спецификација : 2.5x32.3мм.


Параметрите на стоката

2.5x32.3mm :

Подобро ви се допаѓа