YYST Стил Б Шлем Рек Шлем Ѕид Екранот Рек Шлем Складирање Носителот - Без Шлем - 5/PK

YYST Стил Б Шлем Рек Шлем Ѕид Екранот Рек Шлем Складирање Носителот - Без Шлем - 5/PK

DEN 527.76

Достапност

Количина : 5 решетката .Задржете 5 шлемови.БЕЗ Шлем вклучени.Се вклопи во Целост се соочуваат со шлем , 3/4 се соочуваат со шлем.Решетката е скриено во шлем додека шлем е на решетката.Без видливи.Држете се до 10 KG.Хардвер Вклучени .Лесно да се Инсталира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа