Crskiy Шанса за Полнење, Восок за Полнење за Жените и Мажите, Отстранување на Влакна, Комплет со 4 Кеси Повеќе Формули Тврд Восок Грав, 20 Восок Апликатори Стапови, Дома В

Crskiy Шанса за Полнење, Восок за Полнење за Жените и Мажите, Отстранување на Влакна, Комплет со 4 Кеси Повеќе

DEN 671.76

Достапност

【Заштедите Време и Пари】 : Со Crskiy тврд восок за полнење за отстранување на влакна , можете да уживате во салон за убавина-како шанса искуство дома!За разлика од традиционалните шанса метод, ние се надградува нашата восок формула па можете да уживате во безболно шанса процес.Вие не треба да се трошат многу време и пари за да се добие мазна и убава кожа!Тоа е прилично компактна и на тој начин лесно да се носат, идеален за употреба дома или кога патувате.Оваа веѓа восок комплет со автоматско исклучување функција, тоа може да ги контролирате температурата на восок, повеќе безбеден и сигурен!Со транспарентна вентилација капак, тоа е погоден за вас да се следи топење на восокот, идеална шанса за дома.секој) , електрични восок потоплите 500ml (1 единица), на големи восок applicators (10pcs), мали веѓа восок applicators (10pcs), protcective прстени(5pcs), "Како Да се Восок Водич"(1pc). 【Пријателски Сервис и Ризик Купување】:За било која причина што не сакам Crskiy бразилецот восок за полнење, ве молиме да ни испратите e-mail, па ние може да ви даде целосна наплата или ви испрати замена.Тоа може да се заштити од воспаление и да ги елиминираат непријатноста предизвикана од отстранување на влакна од корења!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа