Ив Рошер Концентрирани Шампон, 100 мл./3.3 fl. оз.

Ив Рошер Концентрирани Шампон, 100 мл./3.3 fl. оз.

DEN 383.76

Достапност

100ml = 30 шампони !На концентрирана формула за сторени производ.Со својата концентрирана формула, овој шампон претставува вистинска козметика иновации, тоа ви обезбедува со 30 шампони, во компактен шише - колку што редовно 300ml шише!.Тоа е исто така помалку производ се користи секој пат кога косата е испран за истиот убавина result.By со користење на овој производ, вие помагате во однос на планетата.Покрај тоа, неговата лимон остава мирис на вашата коса со свеж и лесен мирис.Ив Рошер Концентрирани Шампон, 100 мл./3.3 fl.оз.Нејзините + : вентил капа укина точната количина на производот за еден shower Texture : Светло gel Our определба : се Направени во Бретања, Франција Чистење база од природно потекло Формула тестирани под дерматолошки надзор Регистрирани патент за иновативна формула 5 пати помалку камиони на патот Рециклираат шише направен од 100% рециклирани пластични Лесно biodegradable формула 100 ml шише за 30 шампони (ист број на шампони како 300 ml шампон шише).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа