Douxo S3 Смири Шампон 6.7 оз (200 мл) - за Кучиња и Мачки со Алергиски, Јадеж на Кожата

Douxo S3 Смири Шампон 6.7 оз (200 мл) - за Кучиња и Мачки со Алергиски, Јадеж на Кожата

DEN 503.76

Достапност

DOUXO S3 СМИРИ Шампон помага да се обезбеди вашето куче или мачка со смирувачки ослободување од непријатноста на чешање и воспалена кожа поради алергии. #1 не-рецепт тематски бренд користи и се препорачува од страна на НАС, ветеринари за кучиња и мачки со алергиски дерматитис (јадеж на кожата поради алергии).Detangles крзно и го остава на коса и капут мека и сјајна, и помага во поправка на кожата екосистем.Помага да се прекине магичниот круг на чешање, со резултати се гледа во малку, како и за 7 дена, а најдобри резултати се гледа по 21 дена.Безбеден за долготрајна употреба, за најдобри резултати, користете со DOUXO S3 СМИРИ Мус.Формулиран за да помогне да се смири алергични, нервозни или иритирана кожа на кучињата или мачките.Moisturizes и detangles крзно да го напушти земскиот мека и сјајна.DOUXO е 1 не-рецепт тематски бренд користи и се препорачува од страна U. S. ветеринари за кучиња, мачки со алергиски дерматитис.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа