Сенки 4 Бои Eyelid Боја Водоотпорен Сенката За Очи Шминка Метален Прозрачна Совршен Нијанси Сенки Палети (Eearth Тон 02#)

Сенки 4 Бои Eyelid Боја Водоотпорен Сенката За Очи Шминка Метален Прозрачна Совршен Нијанси Сенки Палети (Eearth

DEN 309.60

Достапност

Водоотпорен.Долго Lasting.Natrual.Glitter.Luminous.Net Тежина : 8.5 g/0.3 НИ FL МЛ Пакет Тежина : 100g околу Box Size : 8.8 cm*7.7 cm*1.7 cm Боја : Popular5 различни комбинирани боја групи факултативна Состојба : 100% сосема нов со филм-sealedpackage.синџир продавница пакет стандард.Пакет Содржина : 1* Сенката за Очи x 4 Бои во комбинација 1* сенката за Очи одговара четка,двојно-главата употреба 1* Сомот џеб торба 1* Кутија со филм-запечатени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа