RITZ Путер од кикиритки Сендвич Крекери, 8 - 1.38 оз Пакети

RITZ Путер од кикиритки Сендвич Крекери, 8 - 1.38 оз Пакети

DEN 1063.20

Достапност

Ова вклучува осум 1.38 оз пакети на Ritz Бомбичка Путер од кикиритки Бомбичка Сендвичи (пакување може да варира).Секој слоеви една mouthwatering путер од кикиритки се шири меѓу две јасни Ritz крекери.Ritz Бомбичка Сендвичи се одлична ужинка во секое време и совршен за lunchboxes или брзи оброци.Секој поединечно завиткани пакет е затворен за свежина и вклучува шест Ritz Бомбичка Сендвичи.Вкусни Ritz Бомбичка Сендвичи се класичен оди никаде снек дека децата и возрасните љубов.Вкус Име : ПУТЕР од кикиритки | Големина : 1.38 Унца (Пакување од 8).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа