VERDELZ Алуминиумска Фолија селотејп, 0.15mm8cm50m Сребро селотејп, Тешки Gaffer Лента, Метал се Тркалаат за Поправки, Одржување, Канали, Печат работни Места, Занаети

VERDELZ Алуминиумска Фолија селотејп, 0.15mm8cm50m Сребро селотејп, Тешки Gaffer Лента, Метал се Тркалаат за

DEN 2284.80

Достапност

Тоа е погоден за сите видови на трансформатори, компјутери, монитори, препишувач и други електронски производи каде електромагнетни оклопна е потребно.8/6/8 cm Производ Употреба : Тоа е широко користен во фрижидери, клима, автомобили, петрохемија, мостови, електроника и други индустрии.15 mm, должина од 50 метри, ширина : 4. Намалување на одредено 4. 〓Висок квалитет на топлина-отпорни алуминиумска фолија лента : Таа е погодна за сите видови на гасоводот проекти и помага да се исцрпи, печат и поправка HVAC цевки и вентилација цевки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа