Стандарден Мотор Производи PSW78 Моќ Седиште Префрлате

Стандарден Мотор Производи PSW78 Моќ Седиште Префрлате

DEN 616.80

Достапност

Пакет Димензии : 4.72 H x 7.19 L x 5.48 W (инчи).Пакет Тежина : 4.73 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Директен-одговара OE-замена switch ефикасно ја враќа силата седиште функција.Бакарни легури проводници се обезбеди чувствувате електрична спроводливост со ниска resistive загуби.Робустен дизајн и високо-квалитетен материјал ги исполнуваат строгите барања на денешната професионална услуга.Како глобален производител на прекинувачи, што се одржува целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство и производство на секоја префрлат на OE spec да се обезбеди соодветно одговара, форма и функција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа