Fesjoy Сечење Мат, 3Pcs 1212Inch Замена за Сечење Мат StrongGrip/StandardGrip/LightGrip Лепило Не се Лизга Gridded Сечење Душеци Компатибилен со Силуета Камео Cricut Машина за Сечење

Fesjoy Сечење Мат, 3Pcs 1212Inch Замена за Сечење Мат StrongGrip/StandardGrip/LightGrip Лепило Не се Лизга

DEN 1135.20

Достапност

Сечење на мат со 3 видови на лепило површината за вашата опција - Strong Grip(Сино)/Standard Grip(Жолт)/Light Grip(Зелена). 12*12 инчен сечење мат, работа со Силуета, Cricut и други машина за сечење.Strong Grip - Идеален за употреба со дебели cardstock, сјајот cardstock, магнет материјал, иверица, постер одбор, ткаенина со стабилизатор, и повеќе; Standard Grip - Идеален за употреба со cardstock, моделот хартија, врежана cardstock, железо-на, винил, и повеќе; Light Grip - Идеален за употреба со канцеларијата печатач, хартија, занает хартија, vellum, светлина cardstock, винил, и повеќе.Имајте јасна филм капак на сечење мат кога складирање за да се задржи сечење мат ослободени од хартија за белешки и прашина.Употреба на scraper да scrape далеку вишокот на парчиња и шпатула за да внимателно отстранете ги намали слики.Лесен-за-читање мрежа на интерпункција и скали на површината за да се направи позиционирање на сечење материјал полесно.Изработени од ПВЦ боја и домашно МИЛЕНИЧЕ материјали, трајни и животната средина-пријателски.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа