Скриени Шупливи Монистра Рак на Свеста Beaded Водат Нараквица, Ќе Одговара на Повеќето Зглобовите, се Покаже Поддршка или Носат во Меморијата, Доаѓа Спакувана.

Скриени Шупливи Монистра Рак на Свеста Beaded Водат Нараквица, Ќе Одговара на Повеќето Зглобовите, се Покаже

DEN 191.76

Достапност

Жица стил хривнија мерки 7 ¾ " и е добар вклопат за повеќето големини и одржува со силна hummer затворач.Висок квалитет на рак на свеста стока за употреба во вашиот рак кампања или рак на прибирање средства напори.Станува збор претходно пакувани, и монтирани на картичка која ги содржи сите на рак на свеста бои и нивните значења.Рак на Свеста Fundraisers се одличен начин за поддршка на семејството во борбата против ракот.Дел од продажбата од оваа нараквица ќе одат за поддршка на истражување на ракот или да се олесни товарот на некој со ракот.Секој рак на свеста бразлетна е создадена со користење на оптички влакна мачка очи зрнца, сребро позлатен акценти, и рак на свеста шарм.Гледајќи ги оние меѓу нас боледуваат од рак е страшно, он-explainable работа.Ракот е потребно за патарина за целото семејство, и постојат многу работи што можете да направите за да ги поддржи семејствата кои се занимаваат со ракот.Рачно изработени од најквалитетни материјали.Се водат хривнија ќе одговара на повеќето возрасни лица.Хривнија содржи зрнца, изолација, рак лента.Дали ќе се земе во оброкот, да се подигне пари за да ви помогне со трошоци, или едноставно нудат рамо за да плаче, сè што правиш, прави оптоварување малку полесни за овие семејства.Вклучени се две проширување прстени кои им овозможуваат на хривнија да се прошири за да ги собере дополнителни димензии.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа