Hasbro девојки Hasbro Зимска Шапка, Деца Ракавици и Шамија, Моето Мало Пони Бебе Beanie за Девојка на Возраст 4-7

Hasbro девојки Hasbro Зимска Шапка, Деца Ракавици и Шамија, Моето Мало Пони Бебе Beanie за Девојка на Возраст

DEN 311.76

Достапност

Повлекување На затворање.УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ : Повеќе избор на Дезени и Големини овие симпатична Децата Зимска Шапка и Деца Ракавици се постави крајна подарок за било кој празник и повод роденден, и ќе биде Зимска Шапка и Снег Ракавици тие секогаш ќе се носат.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и удобна Акрилни Материјали, природно Топла.Печати на враќање превозот етикета.ЗАБАВА И МОДЕРЕН : Со Мојот Мал Пони во нивна страна за да ги задржат своите раце топли, тие ќе бидат подготвени за забава и авантура, дури и на snowiest дена.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Појавување на Мојот Мал Пони шема Зимска Шапка Деца Ракавица и Шамија сет карактеристики Мојот Мал Пони карактер печ везени на предната страна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа