CUPSHE Жените Бикини Костим за капење, Цветни Печати Чипка Мулти Боја Strappy Две Парче Костим за Капење

CUPSHE Жените Бикини Костим за капење, Цветни Печати Чипка Мулти Боја Strappy Две Парче Костим за Капење

DEN 695.76

Достапност

Ткаенини : 80% Chinlon, 20% Spandex.Ланче затворање.Дизајн : Strappy и Чипка Бикини Врвот.Црна Средината На Пораст Бикини Дното.За Купот Стил : Со Отстранлив Поместена Чаши.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Достапни во XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20).Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината на Табелата за Специфични Мерки за да се Постигне Совршено се Вклопуваат.Совршена комбинација на боја и печатење!.Жолта и Остава Печати Бикини поставите laces се појавува на грбот.Карактеристики strappy детали на предната страна.Совршена комбинација на боја и печатење!.Жолта и Остава Печати Бикини поставите laces се појавува на грбот.Карактеристики strappy детали на предната страна.Совршена комбинација на боја и печатење!.Жолта и Остава Печати Бикини поставите laces се појавува на грбот.Карактеристики strappy детали на предната страна.Совршена комбинација на боја и печатење!.Жолта и Остава Печати Бикини поставите laces се појавува на грбот.Карактеристики strappy детали на предната страна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа