ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

DEN 335.76

Достапност

Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!што те прави единствена на плажа.Големина Водич за Вашиот Референца. (во инчи) : .5", Колковите 35.Дизајн : 2-во-1! Оваа секси и моден костим за капење карактеристики диви животни змија печати на една страна и солидна боја на други.Мали се вклопува НАС 4, Средни одговара на НАС, 6, Големи се вклопува НИ 8, X-Large се вклопува НИ 10.Стилски & Поставен на плажа бикини одговара на повеќето девојки или жени.5"-37"Големина M (САД, 4-6) Биста 35"-37", Половината 27.Стил : Еден за Рамо, Snakeskin печати, Поместена градник, Прилагодлив назад чипка-up) дизајн, Висок намали дрзок пливаат bottoms, Реверзибилна бикини сет.5", Половината 29"-31", Колковите 38.Материјал : Полиестер,Spandex.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа