ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

DEN 335.76

Достапност

Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!што те прави единствена на плажа.Дизајн : 2-во-1! Оваа секси и моден костим за капење карактеристики диви животни змија печати на една страна и солидна боја на други. 2-во-1! Нашите реверзибилна бикини собата е стилски избор на и надвор од плажа.Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!Се одликува со повлекување на врвот што е намалување asymmetrically во еден рамо силуета и еден пар на класичен бикини bottoms.5", Половината 29"-31", Колковите 38.Големина S (НИ 2-4) Биста 33.Материјал : Полиестер,Spandex.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа