ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

ZAFUL Жените Snakeskin Бикини Поставите Поместена Назад Чипка-до Две Парче Костим за капење, костими за Капење

DEN 335.76

Достапност

Ланче затворање.Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!што те прави единствена на плажа.Нашата Големина : S(одговара на НАС, 4), M(одговара на НАС, 6), L(одговара на НАС, 8), XL(одговара на НАС, 10).Големина S (НИ 2-4) Биста 33.5"-37"Големина M (САД, 4-6) Биста 35"-37", Половината 27.Рака Мие Препорачуваме, Висат Сува со Ладна Вода.Мазна кожа-пријателски материјал бикини костим за капење, се поставува многу еластичен, меки и удобни.Дизајн : 2-во-1! Оваа секси и моден костим за капење карактеристики диви животни змија печати на една страна и солидна боја на други.5", Колковите 35.Ова е реверзибилна бикини сет карактеристики диви змија печати на една страна и солидна боја на други. Големина На Информации. 2-во-1! Нашите реверзибилна бикини собата е стилски избор на и надвор од плажа.Стил : Еден за Рамо, Snakeskin печати, Поместена градник, Прилагодлив назад чипка-up) дизајн, Висок намали дрзок пливаат bottoms, Реверзибилна бикини сет.Ова е реверзибилна бикини сет карактеристики диви змија печати на една страна и солидна боја на други. 2-во-1! Нашите реверзибилна бикини собата е стилски избор на и надвор од плажа.Стилски & Поставен на плажа бикини одговара на повеќето девојки или жени.5", Половината 29"-31", Колковите 38.Големина Водич за Вашиот Референца.Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!Се одликува со повлекување на врвот што е намалување asymmetrically во еден рамо силуета и еден пар на класичен бикини bottoms.5"-29", Колковите 37"-39"Големина L (НИ 6-8) Биста 37"-38.Мали се вклопува НАС 4, Средни одговара на НАС, 6, Големи се вклопува НИ 8, X-Large се вклопува НИ 10.5", Половината 26"-27. (во инчи) : .Се меша и натпревар за да креирате 4 различни изгледа!Се одликува со повлекување на врвот што е намалување asymmetrically во еден рамо силуета и еден пар на класичен бикини bottoms.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа