ZAFUL Жените Секси Исечок Еден Рамо Бикини Underwire Поместена Костим за Капење Дрзок Камшик Бразилецот Костим за капење

ZAFUL Жените Секси Исечок Еден Рамо Бикини Underwire Поместена Костим за Капење Дрзок Камшик Бразилецот Костим

DEN 479.76

Достапност

85%Полиестер、15%Spandex, еластична и удобно.Секси високи намали нога камшик,покажувате вашиот совршен крива.Повод : Zaful Жените Бикини групи се совршени за летото бански, beachwear, забава, одмор,пливање,нуркање ,СПА,тропски одмор.Контраст Боја, да додадете привлечност на овој ласкави едно парче стилизирана со високо-намалување на силуета на продолжената на нозе.Ве молиме погледнете го големина информации пред купување или контактирајте не директно ако на секое прашање.Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа