Southwire SDS6N1 6-во-1 Stubby Мулти-Малку Шрафцигер, Перница Зафат се Справи, Вклучува 5/16 & 1/2 Хексадецимален, 1 и #2 Филипс, и 3/16 & 1/4 Дупчиња Совети, Црна

Southwire SDS6N1 6-во-1 Stubby Мулти-Малку Шрафцигер, Перница Зафат се Справи, Вклучува 5/16 & 1/2 Хексадецимален,

DEN 239.52

Достапност

Вклучува 2 двокреветни двострано шрафцигер битови и 1 двојна двострано орев возачот.Димензии вклучуваат 5/16" & ѕ" Хексадецимален, #1 И #2 Филипс, & 3/16" & ¼" Дупчиња совети.Перница зафат рачка за удобност и максимален вртежен момент.Издржливи хром-обложено окно е рѓа и отпорен на корозија.Southwire е screwdrivers и орев возачи се наменети за професионална корисник со издржливост, квалитет и удобност на ум.Модели функција перница зафат се справува и со висока цврстина челик за да можат со прецизност-машини совети.Други карактеристики се тешки-должност пресврт отпорни прирабници и без проблеми живот за сите screwdrivers и орев возачи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа