JTT Сценографијата Производи Автомобили: Автобуси и Камион

JTT Сценографијата Производи Автомобили: Автобуси и Камион

DEN 42.96

Достапност

Хо скала (1/100th). 3 возила по пакет.Undecorated, unpainted, бела styrene пластика.JTT е бела, styrene пластични возила што доаѓаат во различни форми, вклучувајќи ги и камиони, автобуси, комбиња, пикап камиони и повеќе.Тие се идеални за архитектонски модел употреба и е подготвен за сликање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа