Froiny 8pcs Дрвја Модел Парк Улица Сценографијата Изгледот Минијатурни Пејзаж Сценографијата Градина Украс

Froiny 8pcs Дрвја Модел Парк Улица Сценографијата Изгледот Минијатурни Пејзаж Сценографијата Градина Украс

DEN 191.04

Достапност

Може да биде подарок за вашите пријатели, colleages, соученици, итн.Широка примена : костим за примена на градење модел, песок табела модел, модел воз дрво, играчка модел, сцена изгледот или пејзаж декорација, итн.Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило.Ова е пакет на 8pcs борови дрвја во различни височини.Опремен со трупот и зелени лисја за реални визуелен ефект.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа