Кралот Оскар Диви Фатени Сардини во Екстра Девственото Маслиново Масло, Топла Jalapeno Пиперки, 3.75 Унца (Пакување од 12) (3480000656)

Кралот Оскар Диви Фатени Сардини во Екстра Девственото Маслиново Масло, Топла Jalapeno Пиперки, 3.75 Унца (Пакување

DEN 791.76

Достапност

country_string : Полска.Вкус Име : Топла Jalapeno Пиперки Норвешка Наследство.Кралот Оскар бренд е основан во 1902 година, кога Кралот Оскар II, монарх на Норвешка и Шведска, и даде мал норвешка конзервирање компанијата специјални кралската дозвола да го користи своето име и слика на линија на супериорен, непцето-пријатни сардини.Ние со гордост чест, што традиција на квалитет во секој може да морски плодови ние произведуваме и да ви донесе денес.Најдобар Квалитет, Најдобар Вкус.Само Кралот Оскар нуди мали, повеќе деликатна норвешка brisling сардини.Како и секогаш, нашите риба се диви-фатени во Норвешка, е беспрекорен, ледените fjords и крајбрежни води, автентично даб-дрво-пушеле, и рака спакувани – сите за најдобар квалитет и вкус.Достапни во различни класичен масла, вода, и храбра-зачинет сосови.Америка е #1 сардини, достапни во различни класичен масла, вода, и храбра-зачинет сосови.Исхрана на движење.Еден може на подготвени-да-јадат, природно хранливи Кралот Оскар Brisling Сардини во Екстра Девственото Маслиново Масло содржи 14g протеини, 2500mg омега-3s, 30% DV калциум, и важни витамини и минерали – со само 240 калории, нула јаглехидрати и нула шеќер.Добро за вкус пупки, добри за тела, и одличен избор за Paleo и Кето диети премногу!.Одржливо Диви-Фатени.Ние знаеме најдобро морска храна доаѓа од најздравите океани.Па ние сме посветени на најмногу напреден и ригорозни одржливост напори, управувана од страна на светски морски органи.Ние работиме само со локални, одобрени рибар, нашите фаќа се целосно може да се следат и нашите производствени капацитети се ИСО-сертификат за безбедност на храна квалитет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа