Суштината на Кожата-Заштеда на Јасни и Природен Сапун

Суштината на Кожата-Заштеда на Јасни и Природен Сапун

DEN 206.16

Достапност

Не-Сушење Ултра-Нежно Тело Сапун. 135g.Да се прочисти вашето тело со нежен и благ Суштината на Кожата-Заштеда на Јасни и Природен Сапун од VMV.VMV Противалергиски е, уникатно, hypoallergenicity како начин на живот : бренд е посветен на обезбедување на најбезбедно, повеќето (докажано!) ефективна заштита на планетата за мажи, жени и деца; повеќето строги стандарди на клиничката безбедност и ефикасност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа