Hacoly Пластични Сапун Кутија Случај Сад Носителот Цвет Трајни Водоотпорен Сапун Сад за Дома Бања Патување Отворено Пешачење Кампување Салата-Сива 12.5 cm во Дијаметар

Hacoly Пластични Сапун Кутија Случај Сад Носителот Цвет Трајни Водоотпорен Сапун Сад за Дома Бања Патување

DEN 61.68

Достапност

❤Лесно да се чисти : Супер лесен за употреба и чистење, да ги задржи на сапун чиста и сува.На interlayer може да бидат отстранети за да се чисти.Стилски дизајн со светла боја која се совршен натпревар вашата бања. ❤Muti-за употреба : може да се стави на сапун бар во сапун кутија за надворешна употреба, или да се стави на сапун на дното фах дома за практично користење за тоа имаат анти-лизга дизајн. ❤Преносни & Погодно : Совршен за дома, на Училиште Салата патување, бизнис патување, пешачење и други активности на отворено. ❤Совршена Комбинација : една големина погодни дома, една големина погоден за патување, две големини се слободни да изберат. ❤ 100% задоволство загарантирана - 24-час пријателски по-продажбата на услугата.За какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа