О'fishally Еден Хартиени Салфети за Деца 1-от Роденден (6.5 Во, 100 Pack)

О'fishally Еден Хартиени Салфети за Деца 1-от Роденден (6.5 Во, 100 Pack)

DEN 263.76

Достапност

Деца 1-ви Роденден Материјали : Додадете овие салфети за вашите деца 1-ви роденден прибор, риболов дизајн кој гласи : "О'fishally Еден" ќе помогне да се создаде кохезивен тема во текот на вашиот настан.Заштитете го Вашиот Површини : Употреба на салфетки за да се задржи вашиот маси чисти и дамка-слободни од истури храна, млеко, сок, или сода; многу абсорбента и мек за да се обезбеди удобно јадење искуство.Квалитет на Салфетка, Во Вредност Цена : Секој хартиена салфетка е 2-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.Димензии : На роденден ручек салфетки мерка x 6.5 6.5 инчи укината, и 13 x 13 инчи ширевте.Додадете овие разноврсна ручек хартиените салфети да риболов партија потрошен материјал за претстојните дете е 1-ви роденден.На декоративни рипка и зборови кои читаат "О'fishally Еден" ќе обезбеди сплотена тема во текот на вашиот настан.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа