VanEnjoy Симпатична Јапонски Керамички Порцелански Мулти Цел Сад во Собата на 4 Автентични Јапонски Домат, Морков, Патлиџани, Зелен зеленчук Дизајн Сет, Дел за Контрола

VanEnjoy Симпатична Јапонски Керамички Порцелански Мулти Цел Сад во Собата на 4 Автентични Јапонски Домат,

DEN 717.60

Достапност

Традиционалните Јапонски зеленчук тема - 4 дел мулти цел сад во собата.Рачно насликани модели со Домати, Морков, Патлиџани, Зелен зеленчук.Димензии (Прибл.) - 4.25 x2.5 инчи (Дијаметар x H) високи.Добра големина за ориз или тестенини, можете исто така да го користите за сладолед, грицки, салата.Или можете да ги користите за дел контрола.Материјал - Направени од високо квалитетна керамика.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Добро спакуван во подарок кутија - Доаѓа со лесно спакувани подарок кутија, прекрасен подарок идеја.Совршен подарок избор за куќа затоплување, родендени, свадба, матура, бизнис подарок или речиси секоја прилика.Инспириран од слатки зелен зеленчук, оваа прекрасна серија истакнува модели со убава Домат, Морков, Патлиџани, Зелен зеленчук моделот на бела позадина.Јасна и убава.Боја : зеленчук во собата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа