Delfinware Нерѓосувачки Челик Традиционални Големи Drainer страна

Delfinware Нерѓосувачки Челик Традиционални Големи Drainer страна

DEN 2184.96

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Delfinware Нерѓосувачки Челик Традиционални Големи Drainer.Произведени во ВЕЛИКА британија;Изработени од Нерѓосувачки Челик;Бела Прибор за јадење Кошница опфатени;Садови/Прибор за јадење не се вклучени;5 години гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа