AAKitchen Над Мијалникот Повеќенаменски Roll-Up Јадење Сушење Рек SUS304 Нерѓосувачки Уште Кујнски Мијалник Јадење Drainers, Сушење/Одвод/Trivet Црна (17.8Wx14L)

AAKitchen Над Мијалникот Повеќенаменски Roll-Up Јадење Сушење Рек SUS304 Нерѓосувачки Уште Кујнски Мијалник

DEN 304.56

Достапност

Ако вашиот мијалник е поширока од 16. 100% гаранција за квалитет.Простор Saver Јадење Сушење Рек : Нашата rollable кујна сушење решетката е дизајниран со SUS304 од не ' рѓосувачки челик цевки и фиксни цврсти од храна одделение силиконски, што го прави лесен за употреба, се постават рамна, чиста или навивам за чување во кабинетот кога не е во употреба, чување на вашата контра простор.Целосен животен век од нашата автентична производ.5 инчи ширина.Храната на Безбедни и машина за миење Садови Безбедно : сад одвод решетката е отпорни на топлина до 400°F (204°C), BPA-free, машина за миење садови безбедно.Повеќенаменски над Мијалникот Јадење Сушење Рек : Овој преклопен потоне јадење сушење рек не само што може да се користат како антена drainer за воздух-сушење прибор, како што се мијат чаши, тави, чаши, чаши, чинии, садови, прибор за јадење, но исто така и како зеленчук colander за овошје и зеленчук; или како што не се лизга trivet мат за топла лонци или bakeware на countertop.5",ве молиме цел на нашите поголеми полици за сушење.Ве молиме мерка вашиот мијалник големина пред купување на овој навивам јадење сушење рек!Се користи за над мијалникот до 16.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа