ODesign Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот на 304 Нерѓосувачки Челик Кујната Countertop Сапун Фармацевт Јадење Рек Drainer со Отстранлив Мозоци Фах Потоне Caddy Организатор - 8.46

ODesign Кујнски Мијалник Сунѓерот Носителот на 304 Нерѓосувачки Челик Кујната Countertop Сапун Фармацевт Јадење

DEN 277.68

Достапност

Направени од високо-одделение SUS304 бранеа од нерѓосувачки челик, вода доказ и ' рѓа заштита, обезбедување естетика и издржливост.Високо квалитетен материјал што ги прави силни, па тие го задржи својот облик, долготраен и издржлив.Отстранлив мозоци пан, спречување на countertop од сапун ѓубриња и вода, лесно да се извлече надвор и да се исчистени.Машина за миење садови безбедно.Големи димензии, 8.46 x 4.92 x 3.35 инчи, да обезбеди повеќе простор во вашиот кујнски мијалник, совршен за задржување на сунѓери, сапун фармацевт, четки, потоне затки, сад сапун, рака sanitizers шише, сад крпа и повеќе.Доволно простор за чистење додатоци и да ја задржите eyverything ви треба во рака.ODesign кујнски мијалник caddy организатор, идеални за користење во кујна, купатила и каде што треба, обезбедување на countertop елегантност и чистота.Она што Ќе Добиете за : 1 x Потоне Caddy Организатор, пријателски услуги на клиентите.Ние сакаме да се осигура дека вие сте целосно задоволни!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа