Најк Дпи-Одговара Пареа 1/2 Zip Топ - Црно/Темно Сива

Најк Дпи-Одговара Пареа 1/2 Zip Топ - Црно/Темно Сива

DEN 1679.76

Достапност

Mesh.Патент затворање.СУВА ДИЗАЈН : Дпи-ОДГОВАРА технологија фитили пот да ви помогне да остане сува и удобно.НАПРАВИ ДА се ДВИЖИ : Еластичен материјал и raglan ракави овозможи да се движи слободно.Ребрести мрежа во горниот назад отвори од екстра топлина и се протега како што замав и се наведнуваат.ПРИЛАГОДЛИВИ УДОБНОСТ : 1/2-должина на патент има патент guard под брадата за непречено се чувствуваат кога на врвот е архивиран нагоре.ОДГОВАРА : Стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат. 96% Полиестер, 4% Spandex.Суштински midlayer, на Најк Дпи-ОДГОВАРА Пареа 1/2 Zip Врвот е направена од мека, еластичен материјал кој фитили далеку пот.Ребрести ткаенина во високо-движење области ви дава простор да се наведнуваат и замав.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа