Високи Сребро Чипка Дизајн Столб Свеќа Фенер Светилка Светлина Tabletop Централен

Високи Сребро Чипка Дизајн Столб Свеќа Фенер Светилка Светлина Tabletop Централен

DEN 1471.20

Достапност

Големина : 8 1/2" x 8 1/2" x 13 1/2" висока; 17" високо со рачка нагоре.Материјал : Метал.Објектот тежина : 1.6 lbs.Свеќа не се вклучени.Оваа текот големина сребрена сјае метал со mystifying и елаборирање на исечок моделот во оваа спектакуларна свеќа фенер.Со полиран база и врв, заедно со квадрат-надвор рачка, оваа акцент осветлување е сигурен за зголемување на сјајот на секоја соба.17" високо со рачка нагоре.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа